Kladrubský kůň

Aristokrat na první pohled, kladrubský kůň si je plně vědom svého vznešeného původu. Toto jedinečné plemeno v sobě spojuje požadavky na nádherného reprezentačního koně s vynikajícím exteriérem, konstituční odolností, vytrvalostí a perfektními pracovními vlastnostmi.

Maneo JS logotype basic

Náš tým

František Ošťádal

Majitel

zlate_podtrzitko

Gabriela Ošťádalová

 vedoucí chovu, členka Rady plemenné knihy kladrubského koně

zlate_podtrzitko
Gábina je srdcem i duší chovu. Vyniká přirozeným talentem pro výběr ideálních rodičovských dvojic. Všechny koně důkladně zná a o každém z nich vám dokáže dlouho vyprávět. Jejím snem je dostat kladrubské koně opět na výsluní drezurního sportu, kam právem patří.

Tomáš Jirák

ošetřovatel, jezdec

zlate_podtrzitko

Toma práce s koňmi velmi baví, což poznáte nejen na něm, ale i na nich. O své svěřence pečuje s láskou, klidem a trpělivostí. Absolvent kladrubského učiliště na sobě soustavně pracuje a jezdecky se vzdělává, aby koně, které připravuje, podávali skvělé výkony, ale také, aby dělali radost novým majitelům. 

Veronika Josefiová

ošetřovatelka, jezdkyně

zlate_podtrzitko

Michal Žák

ošetřovatel, jezdec

zlate_podtrzitko

Kristýna Šmídová

mezinárodní prodej, sociální média

zlate_podtrzitko

Kristýna se stará o sociální sítě, web a komunikaci se zahraničními klienty. Je aktivní jezdkyní a zaměřuje se na klasickou drezuru. Kladrubští koně z JS Maneo jsou její srdeční záležitostí.